091 500 55 08
majda@udruga-kumulus.hr

Novosti

Obavijest o novom projektu

7. ožujka 2024. godine Agencija za elektroničke medije (AEM) dodijelila je Udruzi KUMULUS financijska sredstva temeljem Odluke Vijeća za elektroničke medije za projekt iz područja medijske pismenosti na temu “KAKO I ZAŠTO UČITI O MEDIJIMA”. Aktivnosti ćemo provesti u osnovnim i srednjim školama te učeničkim domovima Karlovačke, Koprivničko-križevačke, Primorsko-goranske, Splitsko-dalmatinske županije i Grada Zagreba.

Lucija Cerovec

Tko smo mi?

Kontakt

Projekti

Zaštita mentalnog zdravlja obitelji

O zdravlju na drugačiji način

Rubikova kocka

Kamp krenimo zajedno

Mali mirotvorci

Pr(a)vo lice množine

Najnovije objave

  • All Post
  • Događanja
  • Edukacije
  • Najave
  • Nekategorizirano

Projekt sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Sadržaj obavijesti isključiva je odgovornost KUMULUS-a.

Udruga Kumulus © 2022. 

Skip to content