091 500 55 08
majda@udruga-kumulus.hr

Novosti

POZIV NA SUDJELOVANJE U EDUKATIVNOM PROGRAMU “Zaštita mentalnog zdravlja u zajednici”

Poštovane/i,

Pozivamo Vas na sudjelovanje u edukativnom programu “Zaštita mentalnog zdravlja u zajednici” koja je namijenjena učiteljima, nastavnicima i stručnim suradnicima svih profila zanimanja: pedagozima, socijalnim pedagozima, psiholozima, edukacijskim rehabilitatorima, zdravstvenim voditeljima, koji rade          u osnovnim i srednjim školama te učeničkim domovima.

  1. modul edukacije, u trajanju od 5 školskih sati, održat će se u petak, 31. ožujka 2023. godine                                od 14 do 18 sati, u prostoru Učeničkog doma Marije Jambrišak, Opatička 14 u Zagrebu.

O datumima održavanja preostalih modula obavijestit ćemo vas naknadno.

Molimo da PRIJAVNICU pošaljete najkasnije do 27.3.2023. na e-mail: info@udruga-kumulus.hr

Kotizacija za sudjelovanje na edukaciji jednog modula iznosi 70 Eura.                                                                             Kotizacije se uplaćuje na račun KUMULUS-a, nakon dobivene informacije da ste primljeni na edukaciju u 1. grupi (31.3.2023.).                                                                                                                                             

Primatelj:                                                                                                                                                                                                 KUMULUS, Boškovićeva 24/1, Zagreb                                                                                                                                        IBAN: HR6724840081107387130                                                                                                                            Svrha uplate: 1. modul ZMZZ

 

Za dodatne informacije dostupni smo na info@udruga-kumulus.hr ili pozivom na mob: 091/ 500 55 08.

     Broj sudionika je ograničen. Prema potrebi  odredit ćemo dodatni termin za održavanje 1.modula

     (uživo, online i/ili hibridno), o čemu će svi prijavljeni biti pravovremeno obavješteni.                                                                                                                             

 

POZIV na edukativni program 31.3.2023

PRIJAVNICA-31.3. 2023

PROGRAM edukacije Zaštita ment.zdravlja

Lucija Cerovec

Tko smo mi?

Kontakt

Projekti

Zaštita mentalnog zdravlja obitelji

O zdravlju na drugačiji način

Rubikova kocka

Kamp krenimo zajedno

Mali mirotvorci

Pr(a)vo lice množine

Najnovije objave

  • All Post
  • Događanja
  • Edukacije
  • Najave
  • Nekategorizirano

Projekt sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Sadržaj obavijesti isključiva je odgovornost KUMULUS-a.

Udruga Kumulus © 2022. 

Skip to content