091 500 55 08
majda@udruga-kumulus.hr

Zaštita mentalnog zdravlja obitelji

Javna tribina

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana obitelji pod pokroviteljstvom gradonačelnika Grada Zagreba u velikoj dvorani Matice Hrvatske, Strossmayerov trg 4, održana je Javna tribina na temu „Zaštita mentalnog zdravlja obitelji“.

Stručni skup

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana obitelji pod pokroviteljstvom gradonačelnika Grada Zagreba u Školi za medicinske sestre Mlinarska, Mlinarska 34 17. svibnja 2018. održan je Stručni skup na temu „Zaštita mentalnog zdravlja obitelji“.

Tko smo mi?

Kontakt

Projekti

Zaštita mentalnog zdravlja obitelji

O zdravlju na drugačiji način

Rubikova kocka

Kamp krenimo zajedno

Mali mirotvorci

Pr(a)vo lice množine

Najnovije objave

  • All Post
  • Događanja
  • Edukacije
  • Najave
  • Nekategorizirano

Projekt sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Sadržaj obavijesti isključiva je odgovornost KUMULUS-a.

Udruga Kumulus © 2022. 

Skip to content