091 500 55 08
majda@udruga-kumulus.hr

Novosti

Aktivnosti u svibnju

Tijekom svibnja 2022. nastavljene su projektne aktivnosti na kojima su sudjelovali stručni suradnici osnovnih i srednjih škola te učeničkih domova iz pet županija: Zagrebačke, Krapinsko-zagorske, Sisačko-moslavačke, Karlovačke i Grada Zagreba. Opći cilj aktivnosti je ublažiti negativne učinke epidemije i razornog potresa. Na žalost, navedenim kriznim okolnostima pridružilo se i ratno razaranje u Ukrajini što dodatno uznemiruje ljude, a osobito one koji su se i do sada teško nosili s traumom i krizom.

Osim pružanja psihosocijalne potpore tijekom provedbe savjetodavnih i edukativnih aktivnosti pozornost je usmjerena na područje integrativne supervizije u odgoju i obrazovanju i superviziji kao profesiji savjetovanja, a uz navedeno, bitni segmenti projekta su:

  • jačanje kapaciteta OCD-a edukacijama članova udruge i volontera
  • nabava opreme koja je nužna za unapređenje kvalitete pripreme i provedbe aktivnosti
  • redizajn web stranice i osiguranje vidljivosti
admin

Tko smo mi?

Kontakt

Projekti

Zaštita mentalnog zdravlja obitelji

O zdravlju na drugačiji način

Rubikova kocka

Kamp krenimo zajedno

Mali mirotvorci

Pr(a)vo lice množine

Najnovije objave

  • All Post
  • Događanja
  • Edukacije
  • Najave
  • Nekategorizirano

Projekt sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Sadržaj obavijesti isključiva je odgovornost KUMULUS-a.

Udruga Kumulus © 2022. 

Skip to content