091 500 55 08
majda@udruga-kumulus.hr

Novosti

Sudjelovanje na konferenciji „Suradnja u edukacijskoj rehabilitaciji“

Programski odbor Konferencije Saveza edukacijskih rehabilitatora Hrvatske 2022. pod nazivom „Suradnja u edukacijskoj rehabilitaciji“ potvrdio je prihvaćanje sažetka rada i aktivno sudjelovanje članica Udruge Kumulus online predavanjem pod nazivom: „Savjetodavna, psihosocijalna i edukativna podrška stručnim suradnicima Projekt „PR(A)VO LICE MNOŽINE“ – Udruga Kumulus“. Prijavljeni Sažetak pripremile su članice Fajdetić Andrea, Sabolić Lucija i Fajdetić Majda. Prezentacija ovog rada omogućit će dodatno informiranje stručne javnosti o mogućnosti podrške stručnim suradnicima u sustavu odgoja i obrazovanja, posebice ciljanim korisnicima projektnih aktivnosti su stručni suradnici osnovnih i srednjih škola te učeničkih domova iz Zagrebačke, Krapinsko-zagorske, Sisačko-moslavačke i Karlovačke županije te Grada Zagreba kroz uključivanje u projektne aktivnosti.
Članice će sudjelovati na Konferenciji koja će se održati od 19. do 22. travnja 2022. u Vodicama i online.

admin

Tko smo mi?

Kontakt

Projekti

Zaštita mentalnog zdravlja obitelji

O zdravlju na drugačiji način

Rubikova kocka

Kamp krenimo zajedno

Mali mirotvorci

Pr(a)vo lice množine

Najnovije objave

  • All Post
  • Događanja
  • Edukacije
  • Najave
  • Nekategorizirano

Projekt sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Sadržaj obavijesti isključiva je odgovornost KUMULUS-a.

Udruga Kumulus © 2022. 

Skip to content