majda@udruga-kumulus.hr

Nastavak aktivnosti na projektu

Danas je, u Tjednu medijske pismenosti, novinarka i urednica Sandra Maričić održala radionice s učenicima u Osnovnoj školi Josipa Zorića u Dugom Selu. Tijekom rada u radionicama naglašeno je kako je medijska pismenost jedna od najvažnijih kompetencija 21. stoljeća.

Učenici su bili aktivni i kritički promišljali o sadržaju društvenih mreža.

O aktivnostima na projektu “Kako i zašto učiti o medijima” pisali su na stranicama OŠ Josipa Zorića u Dugom Selu, gdje je održana radionica, a članak možete potražiti na poveznici:

Lucija Cerovec

Tko smo mi?

Zaštita mentalnog zdravlja obitelji

O zdravlju na drugačiji način

Rubikova kocka

Kamp krenimo zajedno