Zaštita mentalnog zdravlja obitelji

Udruga za razvoj kompetencija, učenja, medijaciju, edukaciju, stručno usavršavanje i savjetovanje

Zaštita mentalnog zdravlja obitelji

Javna tribina

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana obitelji pod pokroviteljstvom gradonačelnika Grada Zagreba u velikoj dvorani Matice Hrvatske, Strossmayerov trg 4, održana je Javna tribina na temu „Zaštita mentalnog zdravlja obitelji“

Stručni skup

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana obitelji pod pokroviteljstvom gradonačelnika Grada Zagreba u Školi za medicinske sestre Mlinarska, Mlinarska 34 17. svibnja 2018. održan je Stručni skup na temu „Zaštita mentalnog zdravlja obitelji“

Javna tribina

Stručni skup