Zaštita mentalnog zdravlja obitelji

 Udruga za razvoj kompetencija, učenja, medijaciju, edukaciju, stručno usavršavanje i savjetovanje

Zaštita mentalnog zdravlja obitelji

 Udruga za razvoj kompetencija, učenja, medijaciju, edukaciju, stručno usavršavanje i savjetovanje

Javna tribina

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana obitelji pod pokroviteljstvom gradonačelnika Grada Zagreba u velikoj dvorani Matice Hrvatske, Strossmayerov trg 4, održana je Javna tribina na temu „Zaštita mentalnog zdravlja obitelji“

Stručni skup

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana obitelji pod pokroviteljstvom gradonačelnika Grada Zagreba u Školi za medicinske sestre Mlinarska, Mlinarska 34 17. svibnja 2018. održan je Stručni skup na temu „Zaštita mentalnog zdravlja obitelji“

Javna tribina

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana obitelji pod pokroviteljstvom gradonačelnika Grada Zagreba u velikoj dvorani Matice Hrvatske, Strossmayerov trg 4, održana je Javna tribina na temu „Zaštita mentalnog zdravlja obitelji“

Stručni skup

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana obitelji pod pokroviteljstvom gradonačelnika Grada Zagreba u Školi za medicinske sestre Mlinarska, Mlinarska 34 17. svibnja 2018. održan je Stručni skup na temu „Zaštita mentalnog zdravlja obitelji“