Savjetovanje

Udruga za razvoj kompetencija, učenja, medijaciju, edukaciju, stručno usavršavanje i savjetovanje

Savjetovanje

people-woman-coffee-meeting
Individualni pristup, prepoznavanje i izbor najboljih metoda i tehnika učenja omogućava da svako dijete/učenik nauči kako učiti te pronađe najbolji način za savladavanje školskog gradiva.
logo
Udruga KUMULUS prepoznata kao dionik na području mentalnog zdravlja te je član radne skupine s ciljem prenošenja iskustva i prakse Twining partnerima.
people-woman-coffee-meeting
logo